Newsy

Z Grajewa bez punktów

Po raz ósmy w tym sezonie bez ligowych punktów wrócili piłkarze Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926. Tym razem musieliśmy uznać wyższość Warmii Grajewo przegrywając 1:2 (1:0).

Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando naszej drużyny. Prowadzenie dał naszej drużynie Mateusz Koc w 27. minucie spotkania. W 32′ minucie meczu stanęliśmy przed szansą podwyższenia wyniku jednak strzał z rzutu karnego Patryka Szymańskiego obronił bramkarz gospodarzy.

W 1. połowie meczu mieliśmy jeszcze kilka dogodnych sytuacji jednak tak jak w wielu poprzednich meczach nie potrafiliśmy zamienić ich na bramki.

Niestety dla nas mecz trwa 90 minut. I w drugiej połowie byliśmy już innym zespołem. Gospodarze za sprawą Łukasza Domurata dwukrotnie umieścili piłkę w bramce Michała Sobieskiego w 51 i 87 minucie meczu. My nie byliśmy w stanie odpowiedzieć żadnym trafieniem, wyjechaliśmy więc z Grajewa bez punktów.

Warmia Grajewo – ŁKS Łomża 2:1 (0:1).

bramki: Koc 27′ – Domurat 51′, 87′.
żółte kartki: Cendrowski – Randzio, Chyliński, Domurat, Koszczuk.

ŁKS – Sobieski – Kadłubowski, Mealo, Wasiulewski – Kamienowski – Walczak, Kacprzyk (48’Cendrowski), Kordal – Jastrzębski, Koc (73’Poreda), Szymański (61’Cudakiewicz).