Newsy

Z Jagiellonią o kolejne cenne ligowe punkty

Przed zespołami III ligi 15. kolejka spotkań. Jako pierwsi w tej serii gier na murawę wybiegną zespoły Jagiellonii II Białystok i ŁKS-u 1926 Łomża, którzy zmierzą się w derbach regionu już w piątek.

Spotkanie zostanie rozegrane w piątek o godzinie 18. na stadionie w Wysokiem Mazowieckiem. Właśnie na stadionie miejscowego Ruchu swoich rywali w III lidze podejmują rezerwy Jagiellonii. Mecz ma bardzo istotne znaczenie dla układu ligowej tabeli. Obie drużyny zgromadziły po 18 punktów i sąsiadują ze sobą w klasyfikacji ligowej. Zwycięzca piątkowego pojedynku powinien dzięki zdobytym punktom doskoczyć do miejsca w środkowej strefie ligowej stawki.

Jak zawsze niewiadomą w przypadku zespołu z Białegostoku pozostaje skład w jakim przystąpi ona do rywalizacji. W związku z tym, ze pierwsza drużyna Jagiellonii rozgrywa swoje spotkanie w Ekstraklasie w sobotni wieczór rezerwy nie powinny doznać poważnych wzmocnień z drużyny występującej w najwyższej klasie rozgrywkowej. W zespole Mateusza Miłoszewskiego nikt nie pauzuje za kartki. Liczymy, że po zwycięstwie sprzed tygodnia uda się nam wywalczyć kolejny komplet punktów, tak bardzo potrzebny do zajęcia na koniec rundy miejsca w środkowej strefie tabeli.