Newsy

Z Lechią o punkty

W Tomaszowie Mazowieckim z miejscową Lechią w Święto Konstytucji 3 Maja o punkty powalczą podopieczni Mateusza Miłoszewskiego. Po sobotnich zmaganiach to gospodarze są w lepszych nastrojach, bo po wyjazdowej wygranej z rezerwami Legii Warszawa zajmują siódme miejsce w ligowej tabeli. Z kolei ŁKS 1926 Łomża, w meczu o „6 punktów” bezbramkowo zremisował z Concordią Elbląg.

Poprzedni mecz między obiema ekipami, w dziewiątej kolejce III ligi, zakończył się podziałem punktów. Na gola Rafała Maćkowskiego z 9 minuty meczu w końcówce meczu odpowiedział Paweł Magdoń. Tym razem ekipa ŁKSu musi radzić sobie bez swojego kapitana, gdyż popularny „Rambo” po kontuzji w meczu z Widzewem Łódź będzie pauzował do końca sezonu.

W przypadku zwycięstwa Lechii, mogą awansować aż na piątą pozycję w ligowej tabeli, zaś wygrana łomżyńskiego zespołu może być kluczowa w kontekście walki o utrzymanie – trzynasty w tabeli Ursus ma tyle samo punktów, a ewentualne trzy punkty pozwoliłyby odskoczyć rywalom w walce o ligowy byt.

Początek meczu 3 maja o godz. 16.00 w Tomaszowie Mazowieckim.