Newsy

Z MKS-em Ełk na zakończenie piłkarskiej rundy w Łomży.

W spotkaniu 16.kolejki III ligi ŁKS 1926 Łomża zmierzy się z MKS-em Ełk. Będzie to ostatni w tym roku mecz o ligowe punkty rozgrywany na Stadionie Miejskim w Łomży. Pierwszy gwizdek sędziego w sobotę, 11 listopada o godzinie 13.00.

Najbliższa potyczka to niezwykle ważne spotkanie z punktu widzenia układu ligowej tabeli. Przed jutrzejszym pojedynkiem 3 punkty więcej mają na koncie podopieczni Krzysztofa Ogrodzińskiego. Nasi rywale rozegrali jednak jedno spotkanie mniej (zaległy mecz z Pelikanem Łowicz). W meczu z MKS-em nie zobaczymy niestety pauzujących za kartki zdobywców goli z Widzewem Łódź Michała Misiaka i Marcina Świderskiego. z Powodu urazu nie zagra także Paweł Wasiulewski. DO dyspozycji sztabu szkoleniowego będą natomiast Rafał Maćkowski i Albert Rydzewski, którzy nie zagrali w spotkaniu sprzed tygodnia. Serdecznie zapraszamy na jutrzejsze spotkanie.