Newsy

Z Motorem Lubawa w Wielki Piątek

W Wielki Piątek piłkarze Mateusza Miłoszewskiego podejmą na łomżyńskim stadionie zespół Motoru Lubawa. Po ostatnim remisie ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki i przerwaniu serii porażek, teraz nadszedł czas na ligowe zwycięstwo, które pozwoliłoby zwiększyć dystans od strefy spadkowej.

Zespół gości zajmuje obecnie ostatnie miejsce w ligowej tabeli. W 22 rozegranych kolejkach zgromadził jedynie dwa punkty (w tym jeden w meczu z łomżyńskim zespołem). Historia jesiennej rywalizacji z Motorem Lubawa to znakomity przykład, że do każdego meczu należy podchodzić przygotowanym w 100%. Mamy nadzieję, że tym razem zawodnicy łomżyńskiego zespołu wyciągając wnioski z wyjazdu do Lubawy zgarną komplet punktów i dadzą powody do radości miejscowym kibicom.

Początek meczu w piątek 14 kwietnia o godz. 17.00.