Newsy

Z Promieniem Mońki o podtrzymanie zwycięskiej passy

Przed zespołem ŁKS-u w najbliższą sobotę, 2 kwietnia spotkanie w ramach 19. kolejki rozgrywek IV ligi. Tym razem liderujący w rozgrywkach ŁKS podejmie przed własną publicznością Promień Mońki.

Co prawda najbliżsi rywale łomżyńskiej drużyny zajmują odległe 10. miejsce w tabeli. Należy jednak pamiętać, że promień jest jedną z dwóch drużyn i ostatnią, która w tym sezonie pokonała Łomżyński Klub Sportowy. Miało to miejsce w 4. kolejce obecnego sezonu, 4 września ubiegłego roku.

Na wiosnę moniecki zespół z trzech rozegranych spotkań, wygrał dwa pierwsze: z KS Grabówka 3:0 i Czarnymi Czarna Białostocka 3:1, przegrywając wysoko przed tygodniem z Ruchem Wysokie Mazowieckie 1:4.

ŁKS zaliczył w bieżącym roku kalendarzowym komplet trzech ligowych wygranych. Dorzucił do tego, w minioną środę zwycięstwo w pucharze Polski z Warmią Grajewo.

W porównaniu do poprzedniej ligowej potyczki do dyspozycji trenera Staniórskiego będą już: Patryk Sokołowski, Wiktor Walczak i Kamil Dobrowolski.

Niewątpliwie nasza drużyna ma coś do udowodnienia sobie i łomżyńskim kibicom po porażce z Promieniem z początku tego sezonu. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 15.00.