Newsy

Z Turem o przełamanie

W niedzielne popołudnie na łomżyńskim stadionie spotkają się drużyny ŁKSu oraz Tura Bielsk Podlaski. Podopieczni nie najlepiej rozpoczęli obecny sezon, a pojedynek z beniaminkiem może być punktem zwrotnym w ligowych zmaganiach.

Bielski zespół w czterech meczach zgromadził trzy punkty, które są efektem zwycięstwa w drugiej kolejce nad GKS Wikielec. Wówczas jedną z bramek zdobył Paweł Drażba – napastnik w poprzednim sezonie reprezentujący biało-czerwone barwy.

Ewentualne zwycięstwo pozwoliłoby łomżyńskiemu klubowi opuścić strefę spadkową. Należy jednak pamiętać, że ambitny Tur łatwo punktów nie odda. Musimy przygotować się na mecz walki i miejmy nadzieję, że to gospodarze wyjdą z niego zwycięsko.

Oczywiście nieocenione staje się wsparcie kibiców! Zapraszamy wszystkich sympatyków łomżyńskiego zespołu na Z18 w niedzielę o 16.00. Kibicuj naszym!