Newsy

Z Ursusem na Z18

W niedzielne popołudnie piłkarze ŁKS 1926 Łomża na własnym stadionie podejmą zespół Ursusa Warszawa. W poprzednim sezonie lepiej wspominamy mecz wyjazdowy, który podopieczni Ogrodzińskiego wygrali 2:1.

Po dwóch pierwszych ligowych kolejkach nasz rywal zgromadził trzy punkty (wygrywając z Pelikanem Łowicz i ulegając Polonii Warszawa). Ta sytuacja świadczy tylko o tym, że w obecnym sezonie każdy rywal jest groźny i w każdym pojedynku należy dawać z siebie 100%.

Kibice łomżyńskiego zespołu na pewno czekają na pierwszego ligowego gola w obecnym sezonie. Dotychczas zakończone mecze (z Olimpią Zambrów oraz Huraganem Morąg) kończyły się bez zdobyczy bramkowych po stronie podopiecznych trenera Ogrodzińskiego. Trzeba jednak przyznać, że kilkakrotnie było blisko pokonania goalkeepera przeciwnika. Mamy nadzieję, że piłkarze ŁKSu tym razem dadzą powody do radości kibicom zgromadzonym na Z18.

Początek spotkania w niedzielę, 20 sierpnia, o godz. 16.00 na łomżyńskim stadionie. Zapraszamy!