Za ŁKS-em trzeci sparing

Trzeci mecz kontrolny mają za sobą zawodnicy ŁKS-u Łomża.

Po raz drugi udaliśmy się do Białegostoku, tym razem rozegrać mecz z występującą w Centralnej Lidze Juniorów Jagiellonią Białystok.

Mecz zakończył się zwycięstwem podopiecznych Tomasza Staniórskiego 3:2. W 31. minucie meczu jako pierwsi na prowadzenie wyszli jednak gospodarze środowej potyczki. w 45. minucie do wyrównania doprowadził Paweł Wasiulewski. W 68. minucie na prowadzenie wyprowadził nasz zespół Reinaldo Melao. Radość z prowadzenia nie trwała jednak długo, Jagiellonia wyrównała dwie minuty później. Wynik meczu ustalił wprowadzony w drugiej połowie spotkania Kacper Dąbrowski w 75. minucie meczu.

W trzech rozegranych do tej pory grach kontrolnych szanse zaprezentowania swoich umiejętności otrzymało 25 zawodników.

Jagiellonia (CLJ) – ŁKS 2:3 (1:1)

Bramki: Wasiulewski 45′, Melao 68′, Dąbrowski 75′.