Newsy

Zachęcamy do członkostwa w ŁKS-ie 1926 Łomża

Przypominamy wszystkim chętnym o możliwości zostania członkiem Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926. Każda osoba, która zdecyduje się na członkostwo otrzyma unikatową kartę klubową upoważniającą do otrzymywania licznych składek u Naszych partnerów.

Aby skorzystać z bogatej oferty rabatowej należy opłacić składkę roczną w wysokości 120 zł. Firmy, które przystąpiły do Naszego programu otrzymały specjalną naklejkę „Przyjaciel ŁKS”, dzięki której każdy bez problemu będzie w stanie namierzyć Naszego partnera i uzyskać rabat w wybranej placówce. Wszystkie osoby, zarówno nowi i jak i starzy członkowie stowarzyszenia w momencie opłaty składki członkowskiej otrzymają spersonalizowane karty, co pozwoli dokonać weryfikacji tożsamości jeśli zajdzie taka potrzeba. Od roku 2016 wprowadzamy także raz na 3 miesiące nieformalne spotkania członków Klubu z zarządem aby zachęcić jak największe grono osób do czynnego uczestnictwa w życiu Klubu.

Poniżej prezentujemy listę partnerów wraz z ich ofertą rabatową:

MOSiR Łomża -20%
Pizzeria Paccino -15%
Bar Magia -10%
Restauracja Retro -10%
Hotel Colnus -10%
Incred -10%
Currentflow -10%
Best Gym -15%
Mr King – 10%
Sudan Sun -10%
English School Łomża -10%
LPelektronik sklep RTV -10%
Koku Sushi -10%
Centrum Biznesu i Psychologii Łukasz Jankiewicz – 20% na badania psychologiczne
Gabinet Weterynaryjny „Filemon”- 10%
PHU Kurpiewski: Stacja Paliw PKN ORLEN S.A., Łomża, Al.Piłsudskiego 115 a Stacja Paliw PKN ORLEN S.A., Chojny Młode (trasa 61 Łomża-Ostrołęka), Stacja Paliw PKN ORLEN S.A., Kolno, ul. Wojska Polskiego 51 – 12 gr na litrze paliwa
Kino Millenium – ceny tanich poniedziałków.
Restauracja/Klub Muzyczny Yam Caffe – 10% rabatu na posiłki i przy barze.