Newsy

Zakochaj się w ŁKS-ie – konkurs!

ŁKS 1926 Łomża nie zapomina w przerwie zimowej o swoich sympatykach. Wszystkich kibiców zapraszamy do udziału w konkursie pt. „Zakochaj się w ŁKS-ie”. Zasady zabawy są bardzo proste. Wystarczy na adres konkurs.lks@wp.pl przesłać zdjęcie ze swoją druga połową i motywem związanym z naszym klubem. Dla autorów najlepszych zdjęć przygotowaliśmy następujące nagrody:

1. miejsce – karnet na siłownię Best Gym wraz z sauną i grota solną, manicure w studio paznokci „Monika”, strzyżenie lub farbowanie w studio fryzur „Nemezis” kolacja w restauracji Retro, podwójne zaproszenie na wybrany film do kina „Millenium”, dwa karnety na mecze rundy wiosennej ŁKS-u 1926 Łomża oraz upominki od Klubu.
2. miejsce – kolacja w restauracji Koku Sushi, podwójne zaproszenie na wybrany film do kina „Millenium”, dwa karnety na mecze rundy wiosennej ŁKS-u 1926 Łomża oraz upominki od Klubu.
3. miejsce – voucher do wykorzystania w „Barze Magia”, podwójne zaproszenie na wybrany film do kina „Millenium”, dwa karnety na mecze rundy wiosennej ŁKS-u 1926 Łomża oraz upominki od Klubu.

Najciekawsze prace opublikujemy na stronie www.lks.lomza.pl. Na wasze zgłoszenia czekamy do 15 grudnia. Rozstrzygnięcie konkursu około 20 grudnia. Zapraszamy do zabawy!