Newsy

Zakochani w ŁKS-ie – wyniki!

Konkurs zakochaj się w ŁKS-ie został rozstrzygnięty. Spośród nadesłanych prac jury wybrało i nagrodziło trzy jej zdaniem najciekawsze.

1. miejsce – Łukasz i Olga, którzy w nagrodę otrzymują: karnet na siłownię Best Gym wraz z sauną i grota solną, manicure w studio paznokci „Monika”, strzyżenie lub farbowanie w studio fryzur „Nemezis” kolacja w restauracji Retro, podwójne zaproszenie na wybrany film do kina „Millenium”, dwa karnety na mecze rundy wiosennej ŁKS-u 1926 Łomża oraz upominki od Klubu.

IMG_1349

2. miejsce – Łukasz i Ada kolacja w restauracji Koku Sushi, podwójne zaproszenie na wybrany film do kina „Millenium”, dwa karnety na mecze rundy wiosennej ŁKS-u 1926 Łomża oraz upominki od Klubu.

IMG_7775

3. miejsce – Paweł i Judyta – voucher do wykorzystania w „Barze Magia”, podwójne zaproszenie na wybrany film do kina „Millenium”, dwa karnety na mecze rundy wiosennej ŁKS-u 1926 Łomża oraz upominki od Klubu.