Newsy

Zawodnicy ŁKS-u wrócili do treningów

W poniedziałek pierwsze zajęcia po krótkiej wakacyjnej przerwie odbyli zawodnicy ŁKS-u.

Trener Tomasz Staniórski miał na pierwszym treningu do dyspozycji 25 zawodników. W tej grupie nie było kilku osób, których nie zobaczymy już w naszych barwach w nadchodzącym sezonie.

Z ŁKS-u odchodzą: Michał Sobieski – Mamry Giżycko, Mateusz Jastrzębski (powrót do Olimpii Zambrów), Igor Cychol, Hubert Cendrowski, Paweł Wasiulewski, Michał Tarnowski i Rafał Zalewski. Wszystkim dziękujemy za reprezentowanie ŁKS-u w minionych rozgrywkach.

W poniedziałkowych zajęciach wzięło udział sześciu nowych zawodników, m.in. Patryk Sokołowski – obrońca/pomocnik (Orzeł Kolno) i Kacper Skok – pomocnik/napastnik (Jagiellonia CLJ). Po za nimi szansę zaprezentowania się przed sztabem szkoleniowym otrzymali jeszcze pochodzący z Białorusi bramkarz, lewy obrońca i dwóch ofensywnych zawodników.
Po przerwach spowodowanymi kontuzjami do pełnego treningu wrócili poza tym Łukasz Korzeniecki i Krystian Pawczyński.
W przyszłym tygodniu do zespołu dołączy drugi białoruski bramkarz, który po przekroczeniu granicy musi odbyć obowiązkową kwarantannę.

Pierwszy sparing rozegramy w najbliższą sobotę o godzinie 10.00. Na boisku bocznym w Łomży zmierzymy się ze Zniczem Biała Piska.