Newsy

Zawodnik kwietnia – głosujemy!

Kończący się miesiąc dla kibiców ŁKS 1926 Łomża pełen był zarówno pozytywnych jak i negatywnych uniesień. Z jednej strony meczem z MKS Ełk podwyższyliśmy swój dorobek punktowy, z drugiej zaś – straciliśmy punkty z niżej notowanymi ekipami Concordii Elbląg i GKS Wikielec. Miesiąc kończymy jednak zwycięstwem nad Warmią Grajewo co pozwala nam pozytywnie spoglądać na majowe potyczki.

Wspólnie z Sushi na wynos, partnerem wyborów zawodnika miesiąca, nominowaliśmy następujących graczy ŁKS 1926 Łomża:

1. Gałązka Damian – Damian to zdecydowanie wyróżniający się zawodnik wiosennej rundy III ligi. Zarówno na skrzydle jak i obronie radził sobie bardzo dobrze co tylko może utwierdzać nas w przekonaniu, że decyzja o wypożyczeniu Damiana do ŁKSu z Chojniczanki była strzałem w dziesiątkę dla jego kariery.

2. Melao Reinaldo – brazylijski obrońca to filar defensywy łomżyńskiej drużyny. Gra w powietrzu i skuteczne przerywanie akcji przeciwników uchroniło ŁKS 1926 Łomża przed stratą wielu bramek.

3. Przysowa Przemysław – Przemek to pewny boczny obrońca, który chętnie włącza się w akcje ofensywne drużyny. Jego brak podczas meczu z rezerwami Jagiellonii aż nadto był widoczny. W meczu z Warmią jeden z wyróżniających się graczy.

4. Sadowski Michał – popularny „Sadoś” z każdym meczem pokazuje, że jest bardzo uniwersalnym graczem, który dobrze radzi sobie zarówno w ataku jak i pomocy ŁKSu 1926.

5. Zaniewski Łukasz – pod nieobecność Maćkowskiego oczy kibiców i obserwatorów ŁKSu skupione zostały na Łukaszu. Ciężar zdobywania bramek spoczął właśnie na nim i pomimo początkowych problemów, zdaje się, że „Zania” odnajduje się jako i kapitan (pod nieobecność Truszkowskiego i Malinowskiego) i filar ataku łomżyńskiej drużyny.

Teraz to od was zależy który z zawodników Łomżyńskiego Klubu Sportowego najbardziej zasłużył na nagrodę zawodnika kwietnia. Głosy możecie oddawać do 7 maja do 23.59!