Newsy

Zawodnik września – głosowanie

Kolejny miesiąc ligowych zmagań dobiegł końca. W związku z tym zapraszamy do głosowania na najlepszego zawodnika września. Wspólnie ze sponsorem nagrody dla zwycięzcy, sklepem SHE Sport, przedstawiamy nasze propozycje. Głosowanie trwa do 7 października!

1. Gałązka Damian (1. nominacja)

Nasz skrzydłowy powoli staje się utrapieniem bocznych obrońców ligowych przeciwników. Pomimo przegranej z rezerwami Jagiellonii, Damian w tym spotkaniu zdobył bramkę oraz wywalczył rzut karny.

2. Kamienowski Konrad (1. nominacja)

Młody zawodnik ŁKS 1926 do składu wskoczył w miejsce Przemysława Przysowy, a następnie Macieja Malinowskiego. Jego postawa na boku obrony daje nadzieję, że w przyszłości Konrad może stanowić o sile naszego zespołu. Konrada warto wyróżnić szczególnie za mecz z Concordią (wygranym 3:0).

3. Maćkowski Rafał (2. nominacja)

Nasz kapitan stanowi o ofensywnej sile zespołu będąc jednym z wiodących strzelców. Ciężko wskazać jeden mecz, w którym Rambo zaszedł za skórę rywalom. Zarówno wygrane z Concordią i Warmią jak i porażka z Jagiellonią to większy lub mniejszy popis Rafała.

4. Sadowski Michał (2. nominacja)

Wygrany 3:0 mecz z Warmią Grajewo to istny Sadowski show. Michał zdobywając dwie bramki nawiązał do swojej postawy z pamiętnego meczu z Rakowem Częstochowa. Widać było, że Michał polował na hattricka, ale pomimo „tylko” dwóch bramek był wyróżniającą się postacią w meczu z Warmią.

5. Zaniewski Łukasz (1. nominacja)

Musiało minąć sporo czasu zanim Łukasz odpalił, ale jak już rozpoczął strzelanie, to od razu od hattricka ze Startem Działdowo. Do swojego dorobku bramkowego dołożył jeszcze trafienie z Concordią.