Newsy

Ze Świtem po przełamanie

W piątek o 19.00 zespół Świtu Nowy Dwór Mazowiecki podejmie drużynę Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926. Dla gości będzie to okazja, aby przełamać passę trzech ligowych porażek, choć trzeba być świadomym, że o dorobek punktowy na trudnym terenie może być niezwykle ciężko.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki zajmuje obecnie dziewiąte miejsce w ligowej tabeli. W 21 meczach zgromadził 32 punkty na co składa się 8 zwycięstw, tyle samo remisów i 5 porażek. ŁKS 1926, zajmujący obecnie 14 miejsce w III ligowej tabeli, traci do Świtu 10 punktów, jednakże to boisko, nie statystyki, zweryfikują przygotowanie zawodników obu ekip.

ŁKS 1926, zagra przede wszystkim o przełamanie. Po trzech porażkach (z Finishparkietem Drwęca i Sokołami) czas na kolejne zdobycze punktowe. Liczymy przede wszystkim na ofensywę łomżyńskiego zespołu.

Świt w rundzie wiosennej przegrał z Widzewem Łódź (1:2), wygrał z Concordią Elbląg (2:1) oraz odprawił ekipę Lechii Tomaszów Mazowiecki (2:0).