Newsy

Zmarł Jan Rachubka, były prezes ŁKS

13 sierpnia 2017 r., w wieku 86 lat zmarł Jan Rachubka, prezes ŁKS Łomża, który swoją funkcję sprawował w 1975 roku. Wystawienie ciała odbędzie się w środę 16 sierpnia o godz. 8:30, a uroczystości pogrzebowe rozpoczną się o godz. 10:00 w Domu Pogrzebowym Marczyk przy ul. Przykoszarowej.

Jan Rachubka, oprócz pełnienia funkcji prezesa łomżyńskiego klubu, był również pierwszym powojennym prezydentem Łomży. Był także członkiem Łomżyńskiego Towarzystwa Naukowego im. Wagów w Łomży, Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Białymstoku. W latach 1991-2000 był Prezesem Wojewódzkiego Sądu Łowieckiego w Łomży.

Za działania podejmowane na rzecz państwa i społeczeństwa otrzymał liczne odznaczenia i wyróżnienia.

Zarząd Łomżyńskiego Klubu Sportowego chciałby na ręce rodziny złożyć szczere kondolencje.