Newsy

Zmiany w kadrze ŁKS 1926 Łomża

Aivaras Brazinskas dołączył do kadry Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926. Zawodnik w ostatnim czasie występował w litewskim FK Kruoja Pokroje. Aivaras ma zastąpić kontuzjowanego Piotra Lipkę, którego czeka długa rekonwalescencja po nieszczęśliwym wypadku jaki miał miejsce na początku sierpnia. Nowy bramkarz już trenuje z zespołem, natomiast w meczu ligowym wystąpi dopiero po uzyskaniu certyfikatu transferowego.

Niestety w tym sezonie nie zobaczymy na boisku Jakuba Kamińskiego. Zawodnik doznał urazu podczas meczu ŁKS 1926 Łomża – Olimpia Olsztynek w ubiegłym tygodniu. Jakubowi odnowiła się kontuzja, jakiej nabawił się jeszcze przed rozpoczęciem sezonu 2014/2015. Wówczas przeszedł dwa zabiegi i na boisku wystąpił pod koniec ubiegłego sezonu rozgrywkowego.Jakuba czeka teraz zabieg i długa rehabilitacja.