Newsy

Zostań piłkarzem! Nabór/zapisy rocznik 2011

Młodzieżowy Łomżyński Klub Sportowy ogłasza nabór do najmłodszej grupy rocznika 2011.

Zapraszamy dzieci z miasta Łomży i okolic do rozpoczęcia przygody z piłką nożną. Już dzisiaj zaplanuj dla Twojego dziecka treningi piłki nożnej w MŁKS. Zapraszamy do współpracy także łomżyńskie przedszkola. Chętnie przyjedziemy do Was przeprowadzić trening pokazowy dla pięciolatków.

Zajęcia będą odbywały się na Stadionie Miejskim w Łomży lub w przypadku niekorzystnej aury w hali sportowej. Dla najmłodszych piłkarzy przygotowaliśmy specjalistyczny sprzęt treningowy do gier i zabaw. Dbamy o kompleksową opiekę dla najmłodszych. Do grupy naborowej zapewniamy opiekę trzech trenerów. Trenerem prowadzącym rocznik 2011 jest znany piłkarz Marcin Truszkowski, były zawodnik ŁKS Łomża, który zdobył doświadczenie piłkarskie i szkoleniowe jako zawodnik takich klubów jak: GKS Bełchatów, Jagiellonia Białystok, Siarka Tarnobrzeg, Polonia Warszawa. Obecnie Marcin Truszkowski jest zawodnikiem ŁKS Łomża. Trenerami asystentami w grupie są Magdalena Konert oraz Marcin Makowski.

Zapisy / Szczegółowe informacje:

Trener prowadzący – Marcin Truszkowski tel. 794 534 286

biuro MŁKS – Marcin Gałązka tel. 509 114 046

MŁKS-PLAKAT-NABÓR-ROCZNIK-2011-160404.pdf-860x484