Newsy

Zostań zawodnikiem rezerw ŁKS-u

W sezonie 2023/2024 do rozgrywek podlaskiej A klasy powrócą rezerwy Łomżyńskiego Klubu Sportowego. W ramach zmagań na najniższym poziomie rozgrywkowym podopieczni trenera Łukasza Jankowskiego rywalizować będą m.in. z Vertą Suwałki, Narwią Choroszcz, Polonią Raczki, a także rezerwami Orła Kolno, Wissy Szczuczyn oraz Warmii Grajewo.

Dla najbardziej zaangażowanych i uzdolnionych zawodników gra w zespole stanowiącym bezpośrednie zaplecze ŁKS-u Łomża stanowić będzie okazję do dołączenia do zespołu, który już za kilka dni przystępuje do trzecioligowych rozgrywek. Ponadto, Klub zapewnia treningi na pełnowymiarowym boisku trawiastym, a także sprzęt sportowy i suplementację. Wyróżniający się w ramach rozgrywek podlaskiej A klasy zawodnicy w trakcie sezonu będą mieli również możliwość uczestniczyć w treningach pierwszej drużyny pod okiem trenera Huberta Błaszczaka.

Już 23 lipca o godz. 16.00 na boisku bocznym przy ul. Zjazd 18 odbędzie się nabór open zawodników, którzy są zainteresowani dołączeniem do rezerw biało-czerwonych. Więcej informacji udziela dział skautingu Łomżyńskiego Klubu Sportowego (skauting@lks.lomza.pl lub 575 068 945).

Na Wasze zgłoszenia czekamy drogą mailową (skauting@lks.lomza.pl). W przesłanym zgłoszeniu prosimy uwzględnić: imię i nazwisko, datę urodzenia, pozycję na boisku, przynależność klubową (lub jej brak), a także numer kontaktowy.

Buduj z nami przyszłość Łomżyńskiego Klubu Sportowego!

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „ZOSTAŃ ZAWODNIKIEM REZERW ŁOMŻYŃSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO 23 LIPCA 16:00 OISKO BOCZNE UL. ZJAZD 18 WEŻ UDZIAŁ W NABORZE OPEN! OFERUJEMY: -grÄ w rezerwach drużyny z blisko 100 letnią tradycją -treningi na pełnowymiarowej murawie trawiastej -możliwość podpisania kontraktu z obiecującymi zawodnikami -zaproszenia do treningów pierwszej drużyny -sprzęt sportowy do treningów oraz suplementy -transport zbiorowy na mecze Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy: skauting@lks.lomza.pl Buduj z nami przyszłość Łomżyńskiego Klubu Sportowego!”