Newsy

Zwycięstwo z Ursusem!

Ze zwycięstwem w arcyważnym meczu wracają do Łomży zawodnicy ŁKSu 1926. Podopieczni Mateusza Miłoszewskiego pokonali stołeczny Ursus 2:1 (0:1) dokonując swoistego comebacku w starciu z warszawską drużyną.

Mecz rozpoczął się niezwykle pechowo dla łomżyńskiej ekipy. Już w 2. minucie spotkania prowadzenie gospodarzom dał Michał Ambrozik. Pierwsza część spotkania odbywała się pod znakiem dominacji gospodarzy, jednak do przerwy wynik spotkania już nie uległ zmianie.

Po wznowieniu gry piłkarze ŁKSu 1926 spisywali się znacznie lepiej czego dobitnym dowodem jest wyrównanie stanu gry już w 51. minucie kiedy to Przemysław Olesiński zdobył gola dla łomżyńskiego zespołu. Piłkarze Miłoszewskiego długo nie cieszyli się z remisu, bo… prowadzenie dał będący w formie Reinaldo Melao, który w 55. minucie pokonując bramkarza gospodarzy zapewnił biało-czerwonym komplet punktów.

Zwycięstwo z Ursusem, przy równoczesnej porażce MKSu Ełk, pozwoliło przesunąć się ŁKSowi 1926 Łomża na 12. miejsce w trzecioligowej tabeli. Już w najbliższą sobotę kolejna okazja na zwiększenie ligowego dorobku – do Łomży przyjeżdża Huragan Wołomin. Początek meczu o 17.00!