Terminarz IV ligi

 Kolejka 1 – 6-7 sierpnia
ŁKS 1926 Łomża Sparta 1951 Szepietowo  6 sierpnia, 15:00
Ruch Wysokie Mazowieckie KS Śniadowo
KS Grabówka Warmia Grajewo
Tur Bielsk Podlaski Wissa Szczuczyn
Orzeł Kolno KS Michałowo
Czarni Czarna Białostocka Dąb Dąbrowa Białostocka
KS Wasilków Promień Mońki
Krypnianka Krypno Cresovia Siemiatycze
Wigry Suwałki MOSP Białystok
 Kolejka 2 – 13-14 sierpnia
Sparta 1951 Szepietowo MOSP Białystok
Cresovia Siemiatycze Wigry Suwałki
Promień Mońki Krypnianka Krypno
Dąb Dąbrowa Białostocka KS Wasilków
KS Michałowo Czarni Czarna Białostocka
Wissa Szczuczyn Orzeł Kolno
Warmia Grajewo Tur Bielsk Podlaski
KS Śniadowo KS Grabówka
ŁKS 1926 Łomża Ruch Wysokie Mazowieckie  13 sierpnia, 15:00
 Kolejka 3 – 20-21 sierpnia
Ruch Wysokie Mazowieckie Sparta 1951 Szepietowo
KS Grabówka ŁKS 1926 Łomża
Tur Bielsk Podlaski KS Śniadowo
Orzeł Kolno Warmia Grajewo
Czarni Czarna Białostocka Wissa Szczuczyn
KS Wasilków KS Michałowo
Krypnianka Krypno Dąb Dąbrowa Białostocka
Wigry Suwałki Promień Mońki
MOSP Białystok Cresovia Siemiatycze
 Kolejka 4 – 24 sierpnia
Sparta 1951 Szepietowo Cresovia Siemiatycze
Promień Mońki MOSP Białystok
Dąb Dąbrowa Białostocka Wigry Suwałki
KS Michałowo Krypnianka Krypno
Wissa Szczuczyn KS Wasilków
Warmia Grajewo Czarni Czarna Białostocka
KS Śniadowo Orzeł Kolno
ŁKS 1926 Łomża Tur Bielsk Podlaski  24 sierpnia, 17:00
Ruch Wysokie Mazowieckie KS Grabówka
 Kolejka 5 – 27-28 sierpnia
KS Grabówka Sparta 1951 Szepietowo
Tur Bielsk Podlaski Ruch Wysokie Mazowieckie
Orzeł Kolno ŁKS 1926 Łomża
Czarni Czarna Białostocka KS Śniadowo
KS Wasilków Warmia Grajewo
Krypnianka Krypno Wissa Szczuczyn
Wigry Suwałki KS Michałowo
MOSP Białystok Dąb Dąbrowa Białostocka
Cresovia Siemiatycze Promień Mońki
 Kolejka 6 – 3-4 września
Sparta 1951 Szepietowo Promień Mońki
Dąb Dąbrowa Białostocka Cresovia Siemiatycze
KS Michałowo MOSP Białystok
Wissa Szczuczyn Wigry Suwałki
Warmia Grajewo Krypnianka Krypno
KS Śniadowo KS Wasilków
ŁKS 1926 Łomża Czarni Czarna Białostocka  3 września, 15:00
Ruch Wysokie Mazowieckie Orzeł Kolno
KS Grabówka Tur Bielsk Podlaski
 Kolejka 7 – 10-11 września
Tur Bielsk Podlaski Sparta 1951 Szepietowo
Orzeł Kolno KS Grabówka
Czarni Czarna Białostocka Ruch Wysokie Mazowieckie
KS Wasilków ŁKS 1926 Łomża
Krypnianka Krypno KS Śniadowo
Wigry Suwałki Warmia Grajewo
MOSP Białystok Wissa Szczuczyn
Cresovia Siemiatycze KS Michałowo
Promień Mońki Dąb Dąbrowa Białostocka
 Kolejka 8 – 17-18 września
Sparta 1951 Szepietowo Dąb Dąbrowa Białostocka
KS Michałowo Promień Mońki
Wissa Szczuczyn Cresovia Siemiatycze
Warmia Grajewo MOSP Białystok
KS Śniadowo Wigry Suwałki
ŁKS 1926 Łomża Promień Mońki  17 września, 15:00
Ruch Wysokie Mazowieckie KS Wasilków
KS Grabówka Czarni Czarna Białostocka
Tur Bielsk Podlaski Orzeł Kolno
 Kolejka 9 – 24-25 września
Orzeł Kolno Sparta 1951 Szepietowo
Czarni Czarna Białostocka Tur Bielsk Podlaski
KS Wasilków KS Grabówka
Krypnianka Krypno Ruch Wysokie Mazowieckie
Wigry Suwałki ŁKS 1926 Łomża
MOSP Białystok KS Śniadowo
Cresovia Siemiatycze Warmia Grajewo
Promień Mońki Wissa Szczuczyn
Dąb Dąbrowa Białostocka KS Michałowo
 Kolejka 10 – 1-2 października
Sparta 1951 Szepietowo KS Michałowo
Wissa Szczuczyn Dąb Dąbrowa Białostocka
Warmia Grajewo Promień Mońki
KS Śniadowo Cresovia Siemiatycze
ŁKS 1926 Łomża MOSP Białystok  1 października, 15:00
Ruch Wysokie Mazowieckie Wigry Suwałki
KS Grabówka Krypnianka Krypno
Tur Bielsk Podlaski KS Wasilków
Orzeł Kolno Czarni Czarna Białostocka
 Kolejka 11 – 8-9 października
Czarni Czarna Białostocka Sparta 1951 Szepietowo
KS Wasilków Orzeł Kolno
Krypnianka Krypno Tur Bielsk Podlaski
Wigry Suwałki KS Grabówka
MOSP Białystok Ruch Wysokie Mazowieckie
Cresovia Siemiatycze ŁKS 1926 Łomża
Promień Mońki KS Śniadowo
Dąb Dąbrowa Białostocka Warmia Grajewo
KS Michałowo Wissa Szczuczyn
 Kolejka 12 – 15-16 października
Sparta 1951 Szepietowo Wissa Szczuczyn
Warmia Grajewo KS Michałowo
KS Śniadowo Dąb Dąbrowa Białostocka
ŁKS 1926 Łomża Krypnianka Krypno  14 października, 19:26
Ruch Wysokie Mazowieckie Cresovia Siemiatycze
KS Grabówka MOSP Białystok
Tur Bielsk Podlaski Wigry Suwałki
Orzeł Kolno Krypnianka Krypno
Czarni Czarna Białostocka KS Wasilków
 Kolejka 13 – 22-23 października
KS Wasilków Sparta 1951 Szepietowo
Krypnianka Krypno Czarni Czarna Białostocka
Wigry Suwałki Orzeł Kolno
MOSP Białystok Tur Bielsk Podlaski
Cresovia Siemiatycze KS Grabówka
Promień Mońki Ruch Wysokie Mazowieckie
Dąb Dąbrowa Białostocka ŁKS 1926 Łomża
KS Michałowo KS Śniadowo
Wissa Szczuczyn Warmia Grajewo
 Kolejka 14 – 29-30 października
Sparta 1951 Szepietowo Warmia Grajewo
KS Śniadowo Wissa Szczuczyn
ŁKS 1926 Łomża KS Michałowo  29 października 14:00
Ruch Wysokie Mazowieckie Dąb Dąbrowa Białostocka
KS Grabówka Promień Mońki
Tur Bielsk Podlaski Cresovia Siemiatycze
Orzeł Kolno MOSP Białystok
Czarni Czarna Białostocka Wigry Suwałki
KS Wasilków Krypnianka Krypno
 Kolejka 15 – 5-6 listopada
Krypnianka Krypno Sparta 1951 Szepietowo
Wigry Suwałki KS Wasilków
MOSP Białystok Czarni Czarna Białostocka
Cresovia Siemiatycze Orzeł Kolno
Promień Mońki Tur Bielsk Podlaski
Dąb Dąbrowa Białostocka KS Grabówka
KS Michałowo Ruch Wysokie Mazowieckie
Wissa Szczuczyn ŁKS 1926 Łomża
Warmia Grajewo KS Śniadowo
 Kolejka 16 – 12-13 listopada
Sparta 1951 Szepietowo KS Śniadowo
ŁKS 1926 Łomża Warmia Grajewo  12 listopada, 19:26
Ruch Wysokie Mazowieckie Wissa Szczuczyn
KS Grabówka KS Michałowo
Tur Bielsk Podlaski Dąb Dąbrowa Białostocka
Orzeł Kolno Promień Mońki
Czarni Czarna Białostocka Cresovia Siemiatycze
KS Wasilków MOSP Białystok
Krypnianka Krypno Wigry Suwałki
 Kolejka 17 – 19-20 listopada
Wigry Suwałki Sparta 1951 Szepietowo
MOSP Białystok Krypnianka Krypno
Cresovia Siemiatycze KS Wasilków
Promień Mońki Czarni Czarna Białostocka
Dąb Dąbrowa Białostocka Orzeł Kolno
KS Michałowo Tur Bielsk Podlaski
Wissa Szczuczyn KS Grabówka
Warmia Grajewo Ruch Wysokie Mazowieckie
KS Śniadowo ŁKS 1926 Łomża