Newsy

Ostatni wyjazd w sezonie

Do Łodzi udadzą się zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Sportowego na ostatni mecz wyjazdowy w kończącym się sezonie 2016/2017. Na Stadionie Miejskim podejmie Nas drużyna ŁKSu Łódź.

W kontekście walki o awans do II ligi będzie to bardzo ważny mecz dla gospodarzy. Ewentualna strata punktów może znacznie oddalić ich do upragnionej pozycji lidera w III lidze gr. I. Dla podopiecznych Mateusza Miłoszewskiego będzie to starcie o utrzymanie 10. miejsca w tabeli i udane zakończenie dobre rundy wiosennej.

Na dwie kolejki przed końcem sezonu szanse na awans mają Finishparkiet Drwęca oraz ŁKS Łódź, który do lidera traci tylko jeden punkt. Myśląc o wyprzedzeniu zespołu z Nowego Miasta Lubawskiego łodzianie muszą wygrać oba pozostałe mecze równocześnie licząc na potknięcie rywala w korespondencyjnym pojedynku.

ŁKS 1926 Łomża poza piątkowym starcie w Łodzi czeka kończący ligowe zmagania spotkanie z Huraganem Morąg. Miejmy nadzieję, iż biało-czerwoni niesieni zdobyciem Okręgowego Pucharu Polski napsują krwi łódzkiemu zespołowi.

Początek spotkania w piątek 9 czerwca o godz. 18.00.