Newsy

Z Ursusem Warszawa o kolejne cenne punkty

W najbliższy weekend rozegrane zostaną spotkania 12. Kolejki III ligi. ŁKS po raz drugi z rzędu rozegra mecz na własnym stadionie. Naszym przeciwnikiem będzie zespół Ursusa Warszawa.

Nasi najbliżsi rywale zajmują 14. pozycję w tabeli z dorobkiem 11 punktów. Po dobrym początku sezonu ostatnie spotkania nie były już tak udane w wykonaniu zespołu ze stolicy, czego efektem są cztery z rzędu porażki. W ostatniej serii gier Ursus uległ rezerwom Legii 1:2.

ŁKS po pechowym remisie z Pelikanem Łowicz z przed tygodnia z 15 punktami na koncie zajmuje 7. pozycję. Do dyspozycji Mateusza Miłoszewskiego w porównaniu z ostatnim spotkaniem będzie już Rafał Maćkowski, pauzujący z Pelikanem Łowicz za nadmiar żółtych kartek. Być może w kadrze pojawi się także kontuzjowany od dłuższego czasu Paweł Drażba. ŁKS nie doznał porażki w dziewięciu kolejnych spotkaniach, mamy nadzieję, że zdołamy podtrzymać tę passę także w spotkaniu z Ursusem i zdobędziemy niezwykle cenne 3 punkty, które pozwolą nam oddalić się na bezpieczną odległość od strefy spadkowej.

Mecz rozegrany zostanie w sobotę, 15 października o godzinie 15.00.