Wygrana w pierwszym sparingu

Meczem z III – ligowym Zniczem Biała Piska zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Sportowego rozpoczęli serie zimowych gier kontrolnych.

Po dobrym meczu ŁKS okazał się lepszy od III-ligowego zespołu wygrywając 4:0. Wynik meczu został ustalony już w pierwszych 45 minutach gry.
W brawach ŁKS-u mogliśmy zobaczyć trzech zawodników, którzy być może wzmocnią nasz zespół. O tym czy tak się stanie przekonamy się w najbliższym czasie.

ŁKS Łomża – Znicz Biała Piska 4:0 (4:0).

gole: Kacprzyk 18′, Szymański 23′,36′, Xahne Reid 37′.

ŁKS (I połowa): Timashkov – zaw. testowany, Dobrowolski, Melao, zaw. testowany – Korzeniecki, Kacprzyk, zaw. testowany – Szzymański, Maćkowski, Xahne Reid.
II połowa: Hremza – Poreda, zaw. testowany, Kacprzyk (62’Dobrowolski), Kamienowski – Brzozowski, Kadłubowski, zaw. testowany (66’Żebrowski) – Cudakiewicz, Koc, Sokołowski.

Kolejny sparing ŁKS rozegra w Giżycku. Naszym rywalem będzie kolejny III-cio ligowiec, miejscowe Mamry. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę, 22 stycznia o godzinie 12.00.