Newsy

Dąb kolejnym rywalem ŁKS-u

W Wielki Piątek o godzinie 19.26 na Stadionie Miejskim w Łomży Łomżyński Klub Sportowy podejmie zespół Dębu Dąbrowa Białostocka.

Goście jutrzejszego spotkania zajmują przedostatnie – 16. miejsce w ligowej tabeli. W rundzie wiosennej rozegrali dwa spotkania, w obu uznając wyższość rywali (0:4 ze Spartą Szepietowo i 0:2 z Promieniem Mońki). Na dorobek Dębu składa się 13 punktów (4 zwycięstwa, 1 remis, 13 porażek i bilans bramkowy 17:49).

ŁKS jest z kolei na fali wygrywając na wiosnę cztery spotkania, dodatkowo aplikując rywalom w obecnym roku 18 goli, tracąc 5. W najbliższym pojedynku nasz zespół z całą pewnością będzie chciał kontynuować passę wygranych spotkań, zachowując jednak 100% szacunku do rywala.

W spotkaniu rozegranym w rundzie jesiennej wygraliśmy w Dąbrowie Białostockiej 4:0. Dwie bramki zdobył Mateusz Jastrzębski, po jednym trafieniu dorzucili Tomasz Brzozowski i Łukasz Wojno.

Liczymy, że po piątkowym pojedynku dopiszemy do naszego stanu posiadania kolejne trzy „oczka”

Sponsorem meczu ŁKS Łomża – Dąb Dąbrowa Białostocka jest firma PHU „Kurpiewski”