ŁKS po kolejnym sparingu

W sobotę ŁKS rozegrał kolejny sparing w ramach zimowych przygotowań do rundy wiosennej.

Naszym rywalem był III – ligowy Ruch Wysokie Mazowieckie. Lepsi w tej potyczce okazali się goście wygrywając 3:1 (2:0). Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Filip Cudakiewicz.

Skład ŁKS-u:

I połowa: Sobieski – Kamienowski, Wasiulewski, Melao, Poreda – Kacprzyk, Kordal, Kadłubowski – Szymański, Koc, Jastrzębski.
II połowa: Długołęcki – Mingielewicz, Melao (81’Sulej), Wasiulewski (71’Poreda), Cendrowski – Kacprzyk (61’Łukasik), Zalewski, Kadłubowski (81′ Kordal) – Cudakiewicz, Szymański (61’Sierzputowski).

Ze względu na urazy zabrakło: Wiktora Walczaka, Łukasza Korzenieckiego, Krystiana Pawczyńskiego, Tomasza Brzozowskiego i Igora Cychola.