Newsy

ŁKS rozpoczyna ligowe zmagania

W sobotę o godzinie 12.00 ŁKS rozegra pierwsze ligowe starcie o punkty.

Przeciwnikiem Naszych zawodników będzie MOSP Białystok, a pojedynek zostanie rozegrany na boisku rywala. Gospodarze sobotniej potyczki ubiegły sezon zakończyli na 9. miejscu w 17- zespołowej stawce gromadząc na swoim koncie 43 punkty.

Nasz zespół złożony jest przede wszystkim z zawodników z Łomży oraz z regionu. Na obecną chwilę kadra ŁKS-u prezentuje się następująco.

Bramkarze: Bartosz Długołęcki, Zbigniew Lichomski
Zawodnicy z pola: Krystian Pawczyński, Wiktor Walczak, Reinaldo Melao, Konrad Adamczyk, Robert Speichler, Daniel Kacprzyk, Przemysław Milewski, Bartek Bojar, Tomasz Brzozowski, Dawid Pastorczyk, Łukasz Korzeniecki, Krystian Boguski, Jakub Kotowski, Mateusz Mściwujewski, Maciej Listowski, Michał Pardo, Filip Dojlida.

Sztab szkoleniowy tworzą: Robert Speichler oraz Andrej Radchenko.