Newsy

Po punkty z Legią

W nadchodzącą sobotę 6 maja podopieczni Mateusza Miłoszewskiego podejmą na łomżyńskim stadionie drugą drużynę Warszawskiej Legii. W poprzedniej rundzie piłkarze łomżyńskiego zespołu po zwycięstwie 2:1 wrócili z Warszawy z kompletem punktów. Jak będzie tym razem?

Legia Warszawa, po dwóch kolejnych wysoko przegranych meczach z Lechią Tomaszów Mazowiecki oraz Pelikanem Łowicz, będzie chciała na pewno przerwać negatywną passę. Wiele będzie zależeć od zawodników jakiś desygnuje trener do sobotniego spotkania.

Trener łomżyńskiej drużyny, Mateusz Miłoszewski, oraz piłkarze z pewnością wyjdą na boisko w lepszych humorach – o ile starcie z Concordią Elbląg nie do końca potoczyło się po myśli gospodarzy, to trzy punkty w środowym meczu w Tomaszowie Mazowieckim są miłym zaskoczeniem i dobrym prognostykiem przed sobotnim starciem. Jeśli Ełkaesiacy utrzymają dobrą formę możemy spodziewać się pozytywnych emocji i podjęcia walki o komplet punktów przez ŁKS 1926 Łomża.

Początek meczu w sobotę o 17.00 na Z18!