Newsy

Projekt #razemtworzymylks

Projekt #RazemTworzymyŁKS jest realizowany przez Kibiców Łomżyńskiego Klub Sportowego ma na celu przeprowadzenie akcji polepszenia wizerunku klubu w naszym mieście oraz promocji klubu wśród najmłodszych mieszkańców miasta i okolic.

Pierwszym naszym projektem jest tzw. crowdfunding (forma finansowania różnego rodzaju projektów przez społeczność), czyli przez nas, kibiców, mieszkańców miasta oraz innych darczyńców.

Celem będą pomoce naukowe i dydaktyczne oraz artykuły szkolne dla dzieci z Łomżyńskich podstawówek, które pomogą im rozpocząć naukę 1 września z uśmiechem na twarzy. Na jego realizację wyznaczamy kwotę 3 tysięcy złotych, a sama akcja potrwa do końca lipca.

Dzięki platformie specjalnie do tego przeznaczonej możemy legalnie przeprowadzić taką zbiórkę. Dla osób wpłacających kwotę min. 100 zł zostanie wygenerowany jeden los (w wiadomości prywatnej do organizatora zbiórki trzeba podać Nick/imię nazwisko oraz kontakt do osoby wpłacającej), który będzie brał udział w losowaniu UNIKATOWYCH GADŻETÓW KIBICOWSKICH w kwocie 250 zł wyprodukowanych specjalnie na ten projekt.

Oczywiście wygrywa tylko jedna osoba, a każda „stówka” to kolejny los i zwiększenie szansy na wygraną. Cel jest oczywiście charytatywny, także zachęcamy KAŻDEGO do udziału i promowania zbiórki.

Wszystkie informacje dotyczące wpłat znajdziecie pod tym linkiem: https://zrzutka.pl/23fshm

Więcej informacji na kibicowskim forum dyskusyjnym: http://elkaesiacy.net/forum/viewtopic.php?t=2661