Newsy

Zakończenie rundy w Białymstoku

W najbliższą środę, 11 listopada o godzinie 12.00 w Białymstoku zmierzymy się w spotkaniu 17. kolejki rozgrywek IV ligi z miejscowym Hetmanem.

Panująca pandemia COVID-19 na szczęście ominęła Naszych zawodników. Z zaplanowanych w tej rundzie meczów, nie odbyło się jedynie jedno spotkanie z naszym udziałem, które miało być rozegrane w ramach 15. kolejki. W związku z kwarantanną zawodników KS Michałowo potyczka prawdopodobnie odbędzie się wiosną 2021 roku.

Rundę jesienną zakończymy niezwykle ważnym pojedynkiem z Hetmanem Białystok. Zespół ze stolicy województwa podlaskiego traci do ŁKS-u zaledwie 1 punkt, ma jednak rozegrane jedno spotkanie więcej od Naszego zespołu. Łomżyński zespół zgromadził jak na razie na swoim koncie 29 punktów ( 9 zwycięstw, 2 remisy, 3 porażki; bramki 38-16) co pozwala mu zajmować 4. pozycję w lidze. Do liderującego Tura Bielsk Podlaski tracimy pięć punktów, do drugiej Wissy Szczuczyn trzy, a do trzeciego Promienia Mońki punkt. Z drugiej strony przewaga ŁKS-u nad ósmą Krypnianką Krypno wynosi zaledwie dwa „oczka”.

Ostatnie spotkania z sąsiadami w ligowej tabeli napawają optymizmem (zwycięstwa z Warmia 4:0 i Krypnem 6:2), z całą pewnością nie należy jednak lekceważyć Hetmana, który podobnie jak ŁKS ma na koncie passę czterech kolejnych zwycięstw. Miejmy nadzieję, że po najbliższym spotkaniu to zawodnicy z Łomży przedłużą swoją zwycięską passę.