Newsy

Kadry na mecz Polska – Włochy

Trenerzy reprezentacji Polski – Miłosz Stępiński i Włoch – Alberto Bollini ogłosili kadry na spotkanie reprezentacji Polski i Włoch do lat 20, które odbędzie się w Łomży, na Stadionie Miejskim o godzinie 18.00.

Kadra reprezentacji Polski:

Bramkarze: Kacper Bieszczad (Zagłębie Lubin), Xavier Dziekoński (Jagiellonia Białystok), Cezary Miszta (Legia Warszawa).
Obrońcy: Konrad Gruszkowski (Wisła Kraków), Jakub Iskra (SPAL 2013, Włochy), Kacper Łopata (Sheffield United FC, Anglia), Konrad Matuszewski (Warta Poznań), Patryk Peda (SPAL 2013, Włochy), Kryspin Szcześniak (Górnik Łęczna), Maksymilian Tkocz (Odra Opole).
Pomocnicy: Jan Biegański (Lechia Gdańsk), Szymon Czyż (Warta Poznań), Bartłomiej Eizenchart (Resovia Rzeszów), Radosław Gołębiowski (Widzew Łódź), Karol Knap (Cracovia Kraków), Dominik Piła (Chrobry Głogów), Arkadiusz Pyrka (Piast Gliwice), Karol Struski (Jagiellonia Białystok), Ernest Terpiłowski (Bruk-Bet Termalica Nieciecza).
Napastnicy: Olaf Kobacki (Arka Gdynia), Dawid Kocyła (Wisła Płock), Kacper Zych (MFK Karviná, Czechy), Mateusz Żukowski (Lechia Gdańsk).

Kadra reprezentacji Włoch:

Bramkarze: Ludovico Gelmi (Feralpisalò), Semuel Pizzignacco (Vicenza), Stefano Turati (Reggina);
Obrońcy: Tommaso Barbieri (Juventus), Davide Angelo Ghislandi (Turris), Nicolò Armini (Piacenza), Laurens Serpe (Genoa), Christian Dalle Mura (Cremonese), Mattia Viti (Empoli), Matteo Ruggeri (Salernitana), Giorgio Brogni (Feralpisalò);
Pomocnicy: Edoardo Bove (Roma), Manu Emmanuel Gyabuaa (Perugia), Nikola Sekulov (Juventus), Alessandro Bianco (Fiorentina), Emanuele Zuelli (Juventus), Giuseppe Leone (Juventus), Alessandro Cortinovis (Atalanta), Franco Daryl Tongya Heubang (Olimpique Marsylia), Alessio Riccardi (Roma), Daniel Maldini (Milan);
Napastnicy: Gianmarco Cangiano (Bologna), Gaetano Pio Oristanio (Volendam), Eddie Anthony Salcedo Mora (Inter), Nicolò Cudrig (Juventus), Giuseppe Di Serio (Benevento).