Newsy

Pewne zwycięstwo nad Mielnikiem

Zdecydowaną wygraną zakończył się kolejny ligowy mecz ŁKS-u.

Tym razem podopieczni Tomasza Staniórskiego okazali się lepsi od MKS Mielnik wygrywając 6:2 (4:1).

Mecz od początku znajdował się pod kontrolą naszego zespołu. Już w 7. minucie meczu na prowadzenie wyprowadził nas Patryk Szymański. W 13. minucie Michał Tarnowski w sytuacji sam na sam z bramkarzem trafił w słupek. Ten sam zawodnik zrehabilitował się w 19 minucie mecze wykańczając efektownym uderzeniem ładną akcję naszego zespołu i podwyższając na 2:0. W 30. minucie było już 3:0, swoją drugą bramkę w meczu i siódmą w trzecim meczu w ŁKS-ie zdobył Patryk Szymański. W międzyczasie marnowaliśmy kilka dogodnych sytuacji bramkowych. Dosyć niespodziewanie w 38. minucie pierwszy wypad pod Naszą bramkę zakończył się golem dla gości dla gości. W 44. minucie wynik podwyższył ponownie Michał Tarnowski ustalając wynik pierwszej połowy na 4:1.

Druga część spotkania to miażdżąca przewaga zawodników ŁKS-u…i kolejne niewykorzystane szanse. Na piątą bramkę musieliśmy poczekać do 79. minucie spotkania. Gola po rzucie rożnym i uderzeniu głową zdobył Reinaldo Melao. Trzy minuty później na 6:1 technicznym uderzeniem podwyższył Mateusz Jastrzębski. Goście zmniejszyli rozmiary porażki strzelając drugą bramkę w 85. minucie meczu…po fatalnym błędzie naszej obrony.

Pewne zwycięstwo, multum niewykorzystanych sytuacji i błędy w obronie, których musimy unikać w starciu z silniejszymi rywalami. Tak w skrócie opisać można spotkanie z MKS Mielnik.

ŁKS Łomża – MKS Mielnik 6:2 (4:1).

Gole: Szymański 7′,30′, Tarnowski 19′,44′, Melao 79′, Jastrzębski 85′ – Weremijewicz 38′, Giętkowski 85′.

ŁKS: Długołęcki – Poreda, Melao, Cendrowski, Kadłubowski (68’Cychol) – Kordal (46’Walczak), Brzozowski (68′ Łukasik), Zalewski – Cudakiewicz (46’Jastrzębski), Tarnowski (59’Koc), Szymański.